Žaliuomenės misija:

Įsikūrėme siekdami pasiūlyti platų sveikatai ir gamtai draugiškų produktų pasirinkimą žmonėms, kurie rūpinasi savo sveika mityba ir sveika aplinka bei gamta, išlaisvinta nuo nebūtinų pakuočių/atliekų.

Mokydamiesi patys norime dalintis žiniomis apie tvarų gyvenimo būdą, sveiką maistą bei suburti panašias vertybes puoselėjančią bendruomenę, tarpusavio santykius grindžiančia visus praturtinančio geranoriško bendradarbiavimo principais.

 

Žaliuomenė – tvaraus gyvenimo būdo principu sukurta pirmoji Lietuvoje sertifikuota ekologiška kavinė – parduotuvė – bendruomenė. Savo veiklą pradėjome siekdami propaguoti švaresnį, sveikesnį bei sąmoningesnį gyvenimą.*

Siekdami mažinti aplinkos taršą nebūtinomis ir neekologiškomis pakuotėmis, el. parduotuvėje perkamus maisto produktus fasuojame į popierinius maišelius, o fizinėje parduotuvėje-kavinėje besilankančius pirkėjus kviečiame atsinešti savo tarą – už tai pritaikome 5 proc. nuolaidą. Neturintiems savo taros siūlome nemokamos daugkartinės taros sprendimus – švarius panaudotus stiklainius, o kai minėti sprendimai netinka – popierinius maišelius. Norinčius išsinešti kavą kviečiame turėti savo puodelius. Jų neturintiems siūlome depozitinius „CupCup” puodelius arba įsigyti daugkartinius puodelius.

Parduotuvėje-kavinėje siūlome tik augalinės kilmės gaminius. Pas mus rasite įvairių ekologiškų termiškai neapdorotų produktų be pakuočių, raw + vegan vietoje pagamintų desertų, sūrių, užkandžių, gėrimų, lietuviškų gėlių, gamtą tausojančių buities priemonių, vietinių menininkų darbų.

30 proc. uždirbto pelno esame įsipareigoję skirti Sengirės fondui, kuris rūpinasi Lietuvos miškų išsaugojimu – www.sengiresfondas.lt – todėl įsigydami mūsų siūlomas prekes, taip pat prisidėsite ir prie mūsų šalies girių apsaugos.

Norime užmegzti draugiškus dalykinius santykius su valstybinių institucijų ir verslo atstovais, kad galėtumėme efektyviai skleisti tvarumo idėją, kuri, tikime, yra mums visiems bendra ir aktuali.

Žaliuomenės ekologiškumo ženklų sertifikatus galite peržiūrėti “Ekoagros” puslapyje.

*Propaguojame švaresnį, sveikesnį bei sąmoningesnį vartojimą ir gyvenimą: švaresnį – nes stengiamės išvengti nebūtinų pakuočių, o esant jų būtinumui naudojame ekologiškas; sveikesnį – nes prekiaujame ekologiška, švariai užauginta bei pagaminta produkcija; sąmoningesnį – nes prieš veikdami apmąstome kokias pasekmes mūsų veikla turės gamtai bei mūsų visų ateičiai.

 

Apie mus jau parašė:

Mes radijo laidose:

 

Laukiame Jūsų pas save svečiuose, Žaliuomenėje adresu Gabijos g. 42-83, Pašilaičiuose, Vilniuje.

 
Žaliuomenės komanda