Sąlygos


1. NAUDOJIMOSI INTERNETINE PARDUOTUVE ZALIUOMENE.LT TAISYKLĖS IR SĄLYGOS
1.1. Naršymas internetinėje parduotuvėje zaliuomene.lt yra visiškai nemokamas ir pasiekiamas iš bet kurios pasaulio vietos.

1.2. Visi tekstai, vaizdai ir daugialypės terpės turinys svetainėje zaliuomene.lt yra VŠĮ Švietimo Gidas nuosavybė! Draudžiama kopijuoti, perduoti, platinti ir saugoti dalį ar visą turinį bet kokia forma be išankstinio raštiško VŠĮ Švietimo Gidas sutikimo! Kontaktai - [email protected]

1.2.1. Nuotraukose parodytų ir realių produktų spalvų gama gali skirtis, priklausomai nuo įrenginio, kuriame Vartotojas juos peržiūri, ekrano, už ką Pardavėjas neatsako.

2.1. "VŠĮ Švietimo Gidas priklausančios informacijos neleidžiama keisti, atgaminti, platinti, tiesiogiai perduoti, rodyti, pristatyti, reprodukuoti, skelbti, leisti ar parduoti.

2.2. Norint nusipirkti pavaizduotas prekes "Produktai" skiltyje, būsite nukreipti į internetinę parduotuvę biopapa.lt, kurioje taikomos kitos naršymo taisyklės. Daugiau skaitykite biopapa.lt svetainėje.
3. NUOSAVYBĖ

3.1. VŠĮ Švietimo Gidas, įmonės kodas 304422913 yra svetainės zaliuomene.lt savininkas ir administratorius. UAB "Žaliuomene" yra partneris įgyvendinant tam tikrą "zaliuomene.lt" platformos veiklą, įskaitant, bet neapsiribojant, komercinę veikla.
4. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA; BROŠIŪROS IR PRANEŠIMAI


VŠĮ Švietimo Gidas yra registruota kaip duomenų valdytoja. Sutikdamas su šiomis Bendrosiomis sąlygomis, naudotojas duoda aiškų ir besąlyginį sutikimą, kol jis (ji) aiškiai neatšaukia raštu, kad jo (jos) pateikti asmens duomenys būtų renkami, saugomi, tvarkomi ir naudojami VŠĮ Švietimo Gidas. ir jo (jos) įgalioto asmens teisingo įgyvendinimo tikslais. nuotolinės prekybos sutarties ir užsakytų prekių pristatymo, verslo analizėms, siekiant pagerinti ĮMONĖS teikiamas paslaugas, rinkodaros ir reklamos tikslais ir analizėms, informacijos teikimui rinkodaros kampanijoms, akcijoms ir loterijoms, kurias organizuoja VŠĮ Švietimo Gidas., siunčiant reklaminius elektroninius laiškus, pranešimus tiesioginės rinkodaros tikslais, taip pat kitais įstatymų leidžiamais tikslais. Asmens duomenys, kuriuos VŠĮ Švietimo Gidas privalomai renka iš savo klientų, susiję su jų užsakymų tvarkymu ir pristatymu, yra nurodyti registracijos formoje ir krepšelyje užsakant.

Asmens duomenis klientas pateikia visiškai savanoriškai ir bet kuriuo metu gali gauti informaciją apie savo asmens duomenų naudojimą ir tvarkymą, taip pat prašyti ištrinti savo profilį, kuriame yra asmens duomenų, išsiųsdamas raštišką prašymą adresu [email protected]


Informacija, kurią pateikiate registruodamiesi, taip pat bet kokia informacija, kurią pateikiate dirbdami zaliuomene.lt, yra konfidenciali. VŠĮ Švietimo Gidas neparduoda ir neplatina jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, įskaitant finansų įstaigas ir bankus.


4.1. Kai Naudotojas registruojasi el. parduotuvėje, sukurdamas profilį Svetainėje, jis sutinka į savo el. paštą gauti VŠĮ Švietimo Gidasbrošiūras ir (arba) pranešimus.


4.2. Naudotojas gali bet kada atsisakyti gauti brošiūras ir (arba) pranešimus el. paštu:


4.3.1. Naudodamasis specialiai sukurta internetine atsisakymo nuoroda, esančia kiekvienoje brošiūroje ir (arba) pranešime.


4.3.2. Kreipdamiesi į VŠĮ Švietimo Gidas nurodytu el. pašto adresu [email protected] su aiškiu prašymu atsisakyti gauti brošiūras ir (arba) pranešimus.


4.4. Jei atsisakęs gauti brošiūras ir (arba) pranešimus Vartotojas pateikia užsakymą, laikoma, kad jis vėl sutiko gauti brošiūras ir (arba) pranešimus.


4.5. VŠĮ Švietimo Gidas pasilieka teisę pasirinkti, kam siųsti brošiūras ir (arba) pranešimus, taip pat pašalinti iš savo duomenų bazės Vartotoją, kuris sutiko gauti brošiūras ir (arba) pranešimus.

5. ATSAKYMAS. KLAUSIMAI IR KONSULTACIJOS.

5.1. Kiekvienas Naudotojas gali susisiekti su VŠĮ Švietimo Gidas, kad užduotų klausimus, pateiktų pasiūlymus ir gautų informaciją. Be nurodytų el. pašto adresų, susisiekti galima ir svetainėje nurodytu telefono numeriu +370 686 15177.


5.2. VŠĮ Švietimo Gidas, įmonės kodas 304422913 yra svetainės zaliuomene.lt savininkas ir administratorius.